13.kolo - 8.září okresu Praha-západ

Středa, 12. září 2018, 07:29, onspz.estranky.cz
13.kolo - 8.září

V okresní soutěži si družstvo Neratovic domácí výhrou upevnilo vedení v tabulce a s předstihem jednoho kola se stává vítězem soutěže a zároveň postupujícím do okresního přeboru. Rovněž v přeboru je znám již vítěz a Štěchovice vítězstvím venku potvrdili své letošní výsledky. V posledním kole za týden se tak již bude rozhodovat pouze o druhých a třetích místech. I poslední a zároveň sestupující z přeboru je již znám. Je jím družstvo Dobřichovic, které letos doplatilo na své kontumace za neodehrané zápasy.

NERATOVICE - ROZTOKY  5 : 2
Neratovice si udrželi letošní neporazitelnost i v předposledním zápase a hostům dovolili pouze dvě dílčí výhry. Roztoky skončí letos na 4. místě, stejně jako vloni.

DOLNÍ JIRČANY - DOBŘÍŠ  1 : 6
Hosté, kteří hrají ještě o druhé místo nedali domácím šanci a odvezli si jasné vítězství. Domácí výhrou v příštím kole si Dobříš může zajistit druhé místo v konečné tabulce, protože Liha B, která má stejně bodů má vše již odehráno a má v posledním kole volno. V případě prohry Dobříše, zůstane ale Liha B na druhém místě, díky lepší bilanci vzájemných zápasů.

OSNICE C - ŠTĚCHOVICE  1 : 6
Zápas skončil stejným výsledkem jako na jaře. Osnice C má však i po této porážce ještě šanci v posledním zápase udržet konečné druhé místo. Oproti loňskému poslednímu místu by bylo druhé místo velkým úspěchem.

OSNICE B - LIBEŇ  0 : 7
Zápas byl kontumován ve prospěch hostů. I když se domácí k utkání dostavili, byl ale jejich počet 4 hráčů nedostačující k nastoupení  k zápasu.
--- Minimální počet hráčů družstva na utkání je 5 hráčů. Při menším počtu hráčů se celé utkání kontumuje ve prospěch soupeře. K zahájení utkání v předepsaný čas stačí 3 hráči družstva, další dva hráči se musí dostavit do zahájení zápasu 1D-1D. ---
V posledním zápase se Osnice B utká v přímém boji o druhé místo s Osnicí C.

VESTEC - DOBŘICHOVICE  7 : 0
Bohužel již několikátá letošní kontumace Dobřichovic. Tato kontumace rozhodla o tom, že Dobřichovice skončí poslední v tabulce.

12.kolo - 1.září

Po letní přestávce zbývají dohrát poslední tři kola, první zářijovou sobotu nám pršelo a tak dva zápasy se neodehrály vůbec, jeden se hrál v hale, venku na hřišti se hrálo pouze v Dobřichovicích a Roztokách.

ROZTOKY - D. JIRČANY  6 : 1
Domácí tým naplnil papírové předpoklady a získal letošní čtvrtou výhru. Dolní Jirčany tak zůstávají v průběžné tabulce poslední.
LIHA B - NERATOVICE
Kvůli dešti zápas neodehrán.
I zde platí: "Nesehrané zápasy z objektivních příčin (např. počasí, nezpůsobilého stavu hřiště) musí být odehrány v náhradním termínu nejpozději do sedmi dnů od původního termínu. Nepodaří-li se se utkání odehrát ani v tomto termínu, bude utkání kontumováno výsledkem 0:0 bez nároků na bodový zisk pro žádného ze soupeřů."
< zpět
Sezóna: